1. Ви чистите зуби не досить довгоУ цьому випадку стоматологи більш-менш одностайні - 2-3 хвилин вистачає. І начебто не так і багато, але більшість людей не приділяють своїм зубам і хвилини. Вранці чекає робота, ввечері - тепле привабливе ліжко. Але якщо ви хочете бачити у відображенні білу, а не жовту посмішку, краще вам поставити у ванній таймер.
2. Ви не стежите за чищеннямБільшість людей ледь «проходяться» по зубах, багато хто навіть не тримають щітку рукою, допомагаючи собі щелепами. А зробивши формальний ритуал, біжать у справах. Тоді як особливу увагу потрібно приділити лінії ясен, тут вам і карієс і більшість бактерій, які можуть викликати генгевіт. Дістатися до задніх зубів теж важливо, адже там скупчуються крихти від печива, чіпсів та ін. Якщо ви помітили, що задні зуби труться одна об одну потрібно терміново звернутися до лікаря - це може бути порушення скронево-нижньощелепного суглоба, що призводить до хропіння.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 таємниць вічної молодості жінки3. Ви неправильно тримаєте щіткуПам'ятайте, зуби ростуть вертикально, а чистячи їх з боку в бік, ви травмуєте коріння, які незабаром можуть просто зламатися. Найменш травматично тримати щітку під кутом 45 градусів, роблячи повільні кругові рухи. Після цього приділіть увагу вищезгаданый лінії ясен.
4. Ви тримаєте щітку занадто міцноЯкщо ви чистите зуби з надмірною ретельністю, шанси емалі на виживання вкрай малі. Також це може привести до утворень виїмок на лінії ясен, якщо у вашій щітки жорстка бічна щетина, не кажучи вже про самих ніжні ясна, які дряпати ніяк не можна.
5. Ви користуєтеся неправильною щіткоюКупуйте найбільш м'яку щітку, яку тільки можете знайти, електрична підійде навіть краще, але врахуйте, що стоматологи радять міняти її раз на три місяці. Частіше - якщо видно сліди зношеності, тому що саме на цих «посічених кінчиках» скупчується найбільше бактерій, у тому числі стрептококів і стафілококів.