1. Ванни з морської солі і глиниМорська сіль і рожева глина - відмінні союзники для відновлення і зміцнення нігтів. Розчиніть 2 столові ложки солі в 400 мл теплої води. Додайте 1 столову ложку рожевої глини, розмішайте. Занурте нігті в ванночку на 15 хвилин. Курс - 10 процедур через день. Коли нігті прийдуть в нормальний стан, досить робити ванночку 1 раз в два тижні для профілактики.
2. Масляні ванночкиОливкова або олія зародків пшениці допоможуть наситити втомлену пластину. Підігрійте масло на водяній бані до тих пір, поки воно не стане теплим. Додайте 4 краплі ефірного масла чайного дерева і занурте нігті в ванночку на 10 хвилин. Процедуру потрібно робити щодня протягом 5 днів. Після цього втирайте оливкову олію на ніч в нігтьову пластину 2 рази на тиждень.
3. Сік бурякаСік буряка - дуже корисний для нігтів. Він, як ніщо інше, зміцнює нігті і прибирає їх крихкість. Натріть буряк на дрібну тертку, і видавіть з неї сік. Втирайте його в нігті два рази на день протягом 10 днів. Даний метод не варто використовувати перед важливими заходами, тому що буряк забарвлює нігтьову пластину. Проте, не дивлячись на незручності, результат від даної процедури вас порадує.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Засохлий лак для нігтів: як його реанімувати4. Гліцериновий масажМасаж нігтів підсилює їх ріст. Щоб масаж ще й зміцнював пластини, використовуйте під час процедури гліцерин. Нанесіть його на кутикули нігтів і масажуйте підставу нігтя за допомогою м'якої щітки. Тривалість - по одній хвилині на кожному нігті. Рухи повинні бути м'якими, які не приносять дискомфорт. Масаж нігтів необхідно виконувати 1 раз на тиждень. Ідеально, якщо ви будете його робити перед ванною.
5. Бджолиний віскВіск полірує нігтьову пластину, зволожуючи її і захищаючи від зовнішніх пошкоджень. Крім того, він допомагає позбавитися від розшарування. Розтопіть бджолиний віск і втирайте його в нігті щовечора. Через 14 днів нігті будуть міцними.
До слова, втирати бджолиний віск потрібно перед збиранням та іншими домашніми справами. Така нескладна процедура захистить нігті від шкідливого впливу хімічного складу миючих засобів.