1. Гормональні зміни в організмі. Дигідротестостерон - гормон, який перешкоджає нормальній роботі сальних залоз. Якщо ваше тіло виробляє його в надмірних кількостях, то саме він і забиває пори. Зазвичай це трапляється, коли вам 27-30 років.
2. Косметика. Якщо вона вам не підходить, це може стимулювати появу вугрів на носі. Креми для обличчя зволожують шкіру, але в той же масло, що в них міститься, часто забиває пори. Не наносіть на шкіру ароматизовані засоби для макіяжу.
3. Ліки. У деяких ліків такий побічний ефект. Особливо у тих, які містять фенітоїн, естроген, тестостерон або стероїди.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Народні способи лікування темних кіл під очима4. Стрес. Немає ніяких медичних доказів того, що стрес безпосередньо пов'язаний із зростанням кількості вугрів на вашій шкірі. Тим не менш, багато людей свято вірять у те, що хронічний стрес "псує шкіру". Зрештою, провокує ж тривожність появу сивини?
5. Кофеїн і алкоголь. Подумайте, що для вас важливіше: позбутися вугрів на носі або продовжувати починати кожен ранок з чашкою кави? Є цілий ряд досліджень, які доводять, що кава і алкоголь погано позначаються на здоров'ї вашої шкіри. Кава стимулює активність сальних залоз, і це факт. Алкоголь, спожитий у другій половині дня, заважає вам заснути, а недосип зменшує розмір пор шкіри. Так що перестаньте засмічувати свій організм.
6. Куріння. Це теж одна з причин. Куріння призводить до закупорки пір і пошкоджує поверхню шкіри. До того ж ми всі знаємо, що тютюн дуже шкідливий. Так навіщо вам він так потрібен?
7. Їжа. Цятки на шкірі можуть виникати і через те, що ви їсте занадто багато солодкої і смаженої їжі. Продукти з великим вмістом вуглеводів роблять великий і руйнівний вплив на вашу шкіру. Пончики, картопля фрі, цукерки - все це жахливо позначається на вашому зовнішньому вигляді.
8. Пітливість. Якщо ви регулярно й інтенсивно потієте в спортзалі, то це теж може стимулювати появу нових вугрів на вашій шкірі. Все тому, що піт засмічує пори.
9. Ви засинаєте з косметикою на обличчі. Це ще один злочин, яке ви робите щодо своєї шкіри. Макіяж закупорює всі "отвори" у вашій шкірі, і робить це дуже швидко.