Міф № 1: Целюліт - це хвороба
Деякі фахівці дійсно називають целюліт захворюванням під страшним словом ліпосклероз. Однак більшість лікарів сходяться на думці, що целюліт слід відносити до вторинних статевих ознак і його поява у жінок обумовлена гормоном естрогеном. Іншими словами, мати целюліт - це нормально і природно для жінок, хоч естетично це не найприємніша річ.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мінус 500 калорій: ефективні тренування для ідеальної фігуриМіф № 2: Целюліт - вікове явище
Ні, з віком ризик отримати целюліт не росте і не падає. Можна помітити «апельсинову кірку» в 15 років або в 55. Ризик дещо зростає, якщо дівчина веде нездоровий спосіб життя. Доведено взаємозв'язок появи целюліту з курінням і дефіцитом руху, але не більше того.
Міф № 3: Целюліт буває тільки у повних
Фотографії зірок - ідеальний доказ того, що целюліту покірні не тільки всі віки, але і всі фігури. Навіть моделі з ідеальними пропорціями і вагою мають целюліт.
Міф № 4: Дієта допоможе позбавитися від целюліту
Ні. Навіть повністю виключивши з раціону жирні, солоні, гострі і борошняні продукти. Забувши про газовану воді і солодке, ти значно поліпшиш стан шкіри, але повністю від целюліту не позбудешся.
Міф № 4: Антицелюлітний масаж - ось порятунок
Масаж дійсно ефективний: поліпшується кровообіг, усувається застій лімфи, і шкіра після нього виглядає більш гладкою. Але ефект цей досить короткочасний, і якщо ти пройшла курс процедур, а потім повернулася до звичного способу життя, целюліт не забариться повернутися. Так що або робити масаж на постійній основі, або заспокоїтися і залишити все, як є. Повторимо: повністю і назавжди позбутися від целюліту неможливо.
Міф № 5: Появі целюліту можна запобігти
Навіть якщо ти з 15 років будеш щодня займатися спортом, правильно харчуватися, стежити за вагою і виконувати всі рекомендації косметологів, при наявності генетичної схильності до целюліту його не уникнути. Інша справа, що на підтягнутому спортивному тілі целюліт буде помітний набагато менше.