Яблука є дешевим та ефективним косметичним засобом для шкіри. Містять субстанцію, яка видаляє бруд, - яблучний протеол. Він чистить, але не порушує охоронний шар шкіри.
Олія з яблучних кісточок багата на ненасичені жирні кислоти
Натуральний мийний засіб щедро піниться. Ним можна мити навіть дуже вразливу, схильну до пересушування шкіру.
Щоб не купувати косметику з яблучним протеолом, можна витисну з фруктів сік і використовувати його для вмивання шкіри, як тонік.
Свіжовичавлений сік радять додавати до ванн. Така купіль покращить кровообіг, відживить та вибілить шкіру.
Витяжка з яблук добре зволожує шкіру, робить її пружною, розгладжує і висвітлює. Завдяки вмісту фруктових кислот, відлущує мертві клітини. Цю кислоту використовують у пілінгах та кремах. Підійде для жінок з різними типами шкіри.
Олія з яблучних кісточок багата на ненасичені жирні кислоти. Вони відновлюють охоронні функції шкіри, гоять запальні процеси. Олія сприяє синтезу колагену. А отже розгладжує зморшки. Містить сірку. Завдяки їй лікує вугрі та лущення. Сірка очищує шкіру від токсинів і збільшує виробництво колагену.
Олія з яблучних кісточок живить волосся, попереджає їхнє випадіння, надає м'якість та блиск.
Яблучний оцет. Можна використовувати як тонік для проблемної шкіри. Оцет слід розвести з водою в пропорції 1 до 4. Наносити за допомогою ватного диску. Через 10-15 хв змити холодною водою.
Яблучний оцет використовують як лосьйон для волосся. Особливо, якщо турбує лупа. Також він стимулює волосяні цибулини і провокує ріст волосся. Щоб волосся було блискучим і м'яким, його слід полоскати розчином оцту у воді.
Маска для зволоження шкіри Яблуко потерти на дрібній тертушці. Змішати з ложкою сметани і ложкою оливкової олії. Через 15 хвилин змити з обличчя водою літньої температури.
Освіжаюча маска для покращення кольору шкіри П'ять ложок натертого яблука змішати з йогуртом або медом. Залишити на шкірі 30 хвилин.
Маска для підтягування Натерте в кашу яблуко змішати з яєчним білком, загустити картопляним, кукурудзяним чи рисовим крохмалем. Тримати на обличчі 20 хвилин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою