Білий олівець або підводка рідко використовуються у звичайному макіяжі, але це не означає, що у вашій косметичці цей елемент зайвий.
Біла підводка (або олівець для очей) найчастіше використовується для візуального збільшення ока, а також його корекції. Щоб її застосовувати, вам не потрібен великий досвід або набита рука — потрібно лише бажання та білий олівець. Якщо ви тільки починаєте застосовувати не зовсім стандартні засоби в мейку, то для початку беріть саме олівець, а не рідкий засіб,оскільки його легше наносити, простіше коригувати, а також можна використовувати як підкладку для тіней або хайлайтер.
Білу підводку можна використати кількома способами. Найчастіше підводять внутрішній куточок ока. Це відмінний спосіб візуально "розсунути очі", якщо вони знаходяться близько один до одного.
Щоб визначити, як розташовані ваші очі, поставте великий і вказівний палець у зовнішньому і внутрішньому куточку відповідно, і зафіксуйте цю відстань. Далі перенесіть їх на внутрішні куточки двох очей, не змінюючи ширину. В ідеалі відстань між внутрішніми куточками очей повинна відповідати ширині самого ока. Якщо відстань більше, значить у вас — широко посаджені очі, якщо менше — вузько посаджені.
Щоб зробити очі більшими, біла підводка по внутрішній лінії повіки, допоможе домогтися потрібного результату. Деякі візажисти, також використовують прийом з білою рідиною в класичному варіанті smoky eyes: внутрішню лінію під віями на верхній повіці підведіть білим олівцем, інші кроки виконайте по класиці.
Біла підводка, виконана олівцем, також може слугувати непоганою основою під макіяж очей. По-перше, це додасть насичености тіням, а також зробить їх більш стійкими. Техніка проста: нанесіть на злегка припудрену повіку штрихами білий олівець і добре його растушуйьте. Далі, робіть мейк в звичному для вас ключі.
Деякі візажисти використовують білу підводку і для висвітлення зони під очима. Але тут потрібно бути дуже обережним, щоб не стати пандою. Спробуйте спочатку просто навчитися розтушовувати білий олівець, щоб "вловити" той момент, коли колір просто трохи освітлює, а не малює білим. Такий прийом підійде лише для світлошкірих дівчат.