Пірсинг та татуювання вже встигли стати буденними речами. Сьогодні ми поговоримо про небезпеку таких прикрас для тіла.
Пірсинг у пупку
Зрозуміло, перш, ніж робити татуювання або пірсинг, варто ознайомитися з правилами безпеки. Людина повинна дотримуватися певних рекомендацій, як під час самої процедури, так і після неї, коли настає процес загоєння рани.
Варто пам'ятати, що пірсинг пов'язаний з невеликою втратою крові. Тому інструменти, якими працює майстер, повинні бути стерильно чистими. Так знижується ризик зараження і інфікування. Тому обов'язково переконайтеся в чистоті інструментів. Одними з найстрашніших наслідків є гепатит, правець і навіть СНІД.
Якщо ви зробили пірсинг, то вам не рекомендується відвідувати сауни і басейни. Варто захистити себе від тривалого перебування у вологому середовищі (купання в водоймах). По-друге, виймати пірсинг до повного загоєння ранки суворо заборонено, адже це може привезти до загноєння зробленого отвору і процедуру доведеться виконувати наново, але вже через кілька тижнів. Крім того, є велика ймовірність зараження в такому випадку. Якщо ви передумали носити пірсинг, то просто вийміть його. Рана загоїться через кілька тижнів, а на її місці з'явиться невеликий шрам.
Також знайте, що є протипоказання для пірсингу. Його не варто робити при хронічних захворюваннях: гастрит, коліт, отит, виразка шлунка і т.д. Ще не рекомендується робити пірсинг людям з психічними розладами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чим небезпечний стафілокок для дітей?
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою