Почнемо по порядку - з вибору шампуню. Він повинен підходити вашому волоссю - виробники не просто так випускають багато різних лінійок. Найкраще використовувати шампуні, в яких не містяться сульфати, парабени, силікони і мінеральні олії. Але все ж вибір повинен ґрунтуватися на потребах волосся, так, силікони і олії допоможуть поліпшити зовнішній вигляд сильно пошкодженого волосся.
Якщо після використання шампуню волосся швидко стають жирними, з'являється свербіж або лупа, волосся тьмяне або виникають інші непотрібні вам ефекти, краще змінити шампунь. До речі, багато фахівців вважають, що немає сенсу витрачатися на дорогий шампунь, оскільки основне живлення волосся отримують від бальзаму, маски, незмивних коштів та іншого догляду. Вирішувати, зрозуміло, тільки вам.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міфи про випадіння волоссяПісля миття акуратно промокніть волосся рушником. Не потрібно надмірно "вичавлювати" його - мокре волосся легко травмуються. Якщо сушите волосся феном, не забувайте про термозахист. Сильно пошкоджене волосся краще сушити феном якомога рідше.
Не можна розчісувати мокре волосся, особливо якщо воно довге і ослаблене. За таку помилку ви розплатитеся січеться кінчиками і ламким волоссям. Найкраще розчесати волосся перед миттям, а потім тільки після того, як вони будуть повністю висушені.