Не варто нехтувати захистом шкіри від сонця влітку.
Сонцезахисний крем
Теплі промені не тільки зігрівають, а й приховують у собі небезпеку поверхні нашого тіла. У короткостроковій перспективі можуть виникнути болючі сонячні опіки, а в довгостроковій перспективі серйозні ушкодження, починаючи від глибоких зморшок і до раку шкіри.
Це стосується і похмурих днів, і сонячних ванн у тіні. УФ-випромінювання тут може бути навіть сильнішим, ніж при ясному небі, оскільки сонячні промені відхиляються в різні боки краплями води або кристалами льоду в хмарах. І навіть тіні чи одяг не забезпечують повного захисту. У вологому стані проникність тканини для ультрафіолетового випромінювання збільшується ще більше.
Яка консистенція сонцезахисних продуктів працює краще?
Захист від сонця буває різних форм і консистенцій. Дерматолог радить використовувати лосьйон для тіла, тому що він добре розподіляється, а також хороші рідкі, прозорі продукти, такі як олії.
На обличчі крем ідеально підходить для сухої шкіри, а гель слід використовувати для жирної, себорейної шкіри. У тих, хто має прищі, частіше розвивається акне.
Це часто викликано емульгаторами в сонцезахисних кремах. Знежирені сонцезахисні гелі не вимагають жодних емульгаторів і тому зазвичай добре переносяться. Більшість людей наносять сонцезахисний крем надто тонким шаром.
Але також важливо наносити сонцезахисний крем досить товстим шаром перед прийняттям сонячних ванн.
Для адекватного захисту всього тіла дорослої людини від УФ-випромінювання необхідно 30 мілілітрів або близько шести чайних ложок сонцезахисного крему, що відповідає цілій жмені лосьйону.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою