Найпоширеніший спосіб очистити обличчя — вмитися водою і милом. Воно добре очищає шкіру від бруду, але водночас сушить її. Що буде, якщо кожен день вмиватися милом?
Вмивання обличчя милом
Шкіра має певний кислотно-лужний баланс — pH. Його значення — 5,5. У мила pH більше — в межах 9-11, бо воно є лугом. Мило прекрасно справляється із забрудненнями, видаляє жир, проте сильно сушить і зневоднює шкіру. У тому числі господарське. Пересушена шкіра, своєю чергою, відмінне середовище для бактерій. Тому на обличчі можуть з’являтися висипання, тріщини і навіть зморшки.
Наше завдання, особливо у випадку з проблемною шкірою, створити більш кисле середовище, близьке до природного балансу шкіри — не тільки видаляти забруднення, але і створити плівку-перешкоду для бактерій.
Якщо у вас проблемна шкіра, для її очищення замість мила краще застосовувати пінку або гель.
Наступний обов’язковий етап догляду — використання тоніка. У ньому містяться додаткові інгредієнти, які справляються з висипанням на обличчі.
І завершальний етап — зволожувальний крем. Він дозволить підтримувати шкіру в хорошому стані і уникнути неприємного відчуття стягнення обличчя.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою