Звісно, якщо жінка не хоче витрачатися на салон краси, то може провести цю процедуру вдома. Але тут є певні ризики.
чистка обличчя вдома
Чищення шкірних покривів у домашніх умовах – дешевий та ефективний спосіб підтримати обличчя молодим та здоровим. До цієї методики вдаються представниці прекрасної статі, які не можуть довіритися фахівцям, не мають на це коштів або, наприклад, страждають від алергії на професійні косметичні засоби.
Як і салонне чищення, процедура в домашніх умовах має низку своїх переваг і недоліків. До переваг відносять:
- швидкість подібних процедур та їх дешевизна (максимум, на що доведеться витратитися, це на інгредієнти для приготування очищувального засобу); - можливість відмовитися від професійних засобів, які можуть спричиняти алергію або бути надто агресивними; - парове розпарювання хоч і може призвести до опіків при неправильній технології процедури, проте його можна поєднати з лікувальними процедурами, зволоженням та живленням шкіри; - якщо процедуру проведено правильно, то вона може виявитися навіть більш ефективною, ніж похід у косметологічний салон.
На жаль, у домашнього очищення є й недоліки. Насамперед це високий ризик занести інфекцію, якщо жінка не дотримуватиметься елементарних правил асептики та антисептики. Розпарена шкіра особливо сприйнятлива до негативного впливу, що робить її ідеальною мішенню для різних патогенів.
Також в домашніх умовах не рекомендується позбавлятися гнійників, оскільки недотримання технік може призвести до потрапляння інфекції в кров і генералізації процесу. У деяких випадках представниця прекрасної статі, витиснувши вдома один гнійник, наступного дня отримує цілу групу нових висипів, ліквідувати які потім доводиться медикаментозно.
А ви робили вдома очищення обличчя?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Психосоматика дитячих хвороб: винні не віруси, а переживання дитини