Висипка, почервоніння при вмиванні чи різка реакція на зміну температур - це все підвищена чутливість шкіри. Як правильно доглядати за нею - читайте у "Країні Здоров'я".
Робіть тоніки та лосьйони
Щоденні косметичні процедури повинні починатися з очищення. Для вмивання необхідно використовувати м'яку воду. Пом'якшити її можна декількома способами: - прокип'ятити воду протягом 40-60 хвилин, дати охолонути поки не випаде осад - додати невелику кількість соди (1/4 чайної ложки на склянку води) - додати (1:1) соки свіжих огірків, яблук або розсіл квашеної капусти
Краще всього використовувати теплу воду. Холодна - погіршує живлення шкіри, звужує судини, зменшуючи її кровообіг. Якщо на шкірі спостерігаються запалення або подразнення, то краще її не мити. При підвищеній чутливості до води її краще протирати ватним тампоном, змоченим в розчині кип'яченої води і молока. Для цього попередньо слід очистити шкіру рослинним маслом.
Після очищення чутливої шкіри необхідно її тонізувати. Тоніки можна приготувати також з домашніх засобів. Вони повинні містити достатню кількість поживних речовин.
Картопляний лосьйон: вичавіть сік із сирої картоплі і протирайте їм шкіру. Він чудово зволожить її і зніме роздратування.
Власницям чутливої шкіри слід уникати гарячих сонячних променів. Якщо ви любите засмагати, то робіть це в ранкові або вечірні години, поки не так жарко. По мірі можливості не піддавайте її переохолодженню або перегріванню. Не проводьте відбілюючі процедури, не використовуйте косметичні засоби зі спиртом. Проводіть всі процедури в комплексі. Тільки тоді ви зможете забезпечити повноцінний захист своєї шкіри.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою