Мабуть, майже кожна жінка бодай раз у житті фарбувала волосся. Але що буде, коли це робити регулярно?
фарбування волосся
Фарба для волосся містить певні хімічні речовини, які можуть спровокувати ракові захворювання, попереджають британські дослідники. Вчені відзначають, що косметичні засоби, що використовуються в салонах краси, настільки ж небезпечні для організму, як і ті, які широко представлені та доступні у торгових мережах.
Фахівці додають, що фарба для волосся містить різні речовини, які при взаємодії з сигаретним димом або іншими забруднювачами можуть призвести до появи раку. Статистичні дані, наведені британським виданням, показують, що третина жінок воліє фарбуватися. Ця звичка характерна не лише для жінок. Дані вказують і на те, що один чоловік із десяти також звик користуватися косметичними фарбами. Фахівці-дерматологи стверджують, що фарба темного кольору агресивніше діє на організм, ніж та, яка надає волоссю світлий відтінок.
Експерти склали список найнебезпечніших речовин, які містяться у цьому виді декоративної косметики. Серед них: Р-фенілендіамін (PPD), речовина, що зустрічається у двох із трьох фарб для волосся; резорцин, класифікований Європейським Союзом як шкідливий для організму та надзвичайний подразник шкіри та очей; нітрати натрію, калію та амонію.