У такому рушнику більше бактерій, ніж можна собі уявити. Після використання він стає середовищем поширення грибків та бактерій, місцем, де поєднуються мертві клітини з виділеннями всіх видів. Крім того, оскільки він завжди знаходиться у вологому та не дуже гігієнічному місці, на рушнику можуть з'явитися й інші небажані бактерії, які знаходяться усюди у ванній кімнаті (навіть від унітазу!)
Хоча більшість бактерій не можуть завдати шкоди відразу, потрібно знати, що вони існують і швидко поширюються. Основними факторами, які сприяють їх розмноженню, є вологість та висока температура. Скільки з нас залишають рушник у ванній кімнаті після того, як ми витираємося? Відповідь: більшість. У цьому середовищі кількість бактерій подвоюється лише за 20 хвилин.
Основні проблеми, які може спровокувати наш банний рушник, це алергічні реакції і навіть деякі інфекції (особливо якщо є відкриті рани, такі як порізи після депіляції). Рушник стає ще небезпечнішим, коли ми його ділимо з кимось. Наше тіло звикло і може впоратися з власними мікробами, але у разі чужих мікробів, наприклад золотистого стафілокока, воно не знатиме, як реагувати.
А як часто ви перете такі рушники?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою