Токсини — це шкідливі мікроелементи хімічного, тваринного, мікробного або штучного походження, які містяться у нашому організмі і є продуктом його життєдіяльності чи надходять до нього із зовні. Вони порушують обмін речовин та погіршують роботу життєво важливих систем. Основне джерело надходження токсинів — зовнішнє середовище.
Переваги добавок для детоксикації печінки
Значна кількість токсинів накопичується у печінці, яка є важливим органом, від якого залежить функціонування усіх систем життєдіяльності. Бувають ситуації, коли печінка не в змозі самостійно вивести токсини. Розв'яже цю проблему детоксикація організму, яка проводиться за допомогою спеціальних добавок.
Що таке детоксикація організму?
Детоксикація — це процес виведення з організму «відпрацьованих» матеріалів, а також нейтралізація впливу токсинів.
Переваги добавок для детоксикації печінки
Печінка — орган, який природним чином очищає організм, фільтруючи токсини та метаболізуючи речовини. Підтримка печінки за допомогою якісної дієти та добавок, забезпечує її здоров’я та повноцінне функціонування.
Зазвичай добавки для детоксикації печінки містять наступні інгредієнти:
Вітамін Е. Потужний антиоксидант, який захищає клітини печінки від окислювального стресу.
Розторопша. Її активна речовина силімарин є однією з найвідоміших добавок для здоров'я печінки. Вона має антиоксидантні та протизапальні властивості, які підтримують функцію печінки.
Куркума. Завдяки своїм антиоксидантним та протизапальним властивостям, активна речовина в куркумі — куркумін покращує рівень печінкових ферментів. Екстракт куркуми підтримує здоров'я печінки, зменшуючи запалення та окислювальний стрес.
N-ацетилцистеїн (NAC). Є попередником глутатіону, антиоксиданту, який бере участь у детоксикації печінки.
Використовуючи такі добавки можна: оптимізувати вироблення жовчі та метаболізм, підтримати регенеративну функцію печінки.
Але приймайте лише якісні добавки і обов’язково суворо дотримуватися правил дозування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як відучити дитину гризти нігті?
Зовнішність, здоров'я, інтелект: від кого з батьків вони передаються дітям?