Провідні гінекологи стверджують, що це вбереже від проблем зі здоров'ям.
жінка сидить на сходах
1. Після купання у водоймі відразу міняйте мокрий купальник на сухий. Відмовтеся від носіння щоденних прокладок та синтетичної спідньої білизни. Вологість та висока температура ідеальні умови для розмноження на шкірі геніталій стрептококів. Бактерії впроваджуються в шкіру та викликають гнійничкові висипання.
2.Не купайтеся у холодній воді та робіть це тільки там, де дозволено купання та чистота води перевіряється. Переохолодження та брудна вода - основна причина розвитку бартолініту. У залозу, що знаходиться біля входу в піхву, потрапляють бактерії і викликають запалення в ній. Протікає захворювання практично блискавично, від купання до розвитку гнійного абсцесу проходить 2-3 дні. Лікування в цьому випадку лише оперативне.
3. У спеку не носіть вузькі щільні джинси. Створюючи парниковий ефект за умов обмеженого надходження повітря у піхву, починають активно розмножуватися гриби, викликаючи «молочницю».
4. Якщо в якості захисту від вагітності ви приймаєте протизаплідні таблетки, на сонці наносьте сонцезахисний крем на обличчя. УФ промені при прийомі таких контрацептивів викликають появу пігментних плям на обличчі, від яких потім проблематично позбутися.
5. Не сидіть на землі, кам'яних сходах та лавочках. Оманливе спекотне повітря та локальне переохолодження зони промежини призводить до розвитку циститу. Буквально наступного дня з'являються неприємні симптоми у вигляді різі, болю та утруднення сечовипускання. У цьому випадку якнайшвидше зверніться до лікаря. Самолікування небезпечне, адже недолікований цистит може стати причиною переходу захворювання в хронічну форму.
Але якщо дотримуватися цих простих правил, то все буде добре.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою