Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Халязіон

Категорія: 

Халязіон - це хронічне захворювання, яке за своїми симптомами нагадує ячмінь. Захворювання протікає у вигляді запального процесу, місцем локалізації якого є повіку. Виникає халязіон унаслідок закупорки каналів залоз, після цього починається скупчення секретної рідини в порожнині століття. За словами фахівців, якщо це захворювання не лікувати, то з часом воно може перейти в кісту з слизовим вмістом.

Халязіон може розвиватися впродовж тривалого часу (декілька тижнів). Первинні симптоми халязіона це: повіку злегка піднімається і трохи змінює свій зовнішній вигляд. Підшкірне освіта може досягати в товщину до п'яти міліметрів. Після цього захворювання активно розвивається далі і освіта ставати більше у своїх розмірах, в результаті виникає астигматизм з-за значного тиску пухлини на очне яблуко.

Зазначимо, що халязіон - це доброякісне пухлинне новоутворення, яке може виникнути у людини будь-якого віку, після повного лікування хвороба через якийсь час може знову відновитися.

До групи ризику виникнення халязіона відносять людей старше сорока років, які не надають ніякого значення віковим змінам шкіри з наявністю халязіона, дане захворювання може обтяжуватися рак залози.

Основним симптомом є щільне утворення на шкірі століття, в деяких випадках освіта може відчуватися самим оком. Холязіон досить таки часто протікає з запальними процесами і утворенням гнійників, в результаті цього виникають больові відчуття і почервоніння ураженої століття. Іноді освіти можуть розкриватися самостійно.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus