У складі морської солі містяться хлориди, сульфати, натрій, кальцій, калій, магній, бром, фтор, йод. Зміст цих елементів дозволяє морській солі ставати повноправним базовим або допоміжним компонентом в косметиці для волосся. Сіль надає життєвої сили втомленим тьмяним волоссю, стомленим частими фарбуваннями і механічними ушкодженнями.
Морська сіль прекрасно впливає в першу чергу не на волосся, а на шкіру голови, усуваючи сухість та лущення, посилюючи кровообіг, відроджуючи до життя ліниві волосяні фолікули, запобігаючи випадінню волосся і прискорюючи його зростання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поживна і лікувальна маска для сухого волоссяНайпростіший спосіб застосовувати морську сіль для волосся — додавати її у воду для кінцевого ополіскування або робити маски з нею та іншими компонентами натурального походження. Склад сольових масок для волосся залежить від їх типу. Якщо у вас жирна шкіра голови і волосся, зробіть маску з морською сіллю і трав’яним відваром або настоєм.
Візьміть 100-150 мл відвару, наприклад, кропиви або лопуха, додайте до нього 3-4 столові ложки морської солі. Збовтайте і нанесіть на волосся і шкіру голови, залишаючи на голові 30-40 хвилин. Для сухої шкіри і волосся знадобиться живильна маска з морською сіллю. На одну ложку морської солі візьміть ложку рідкого меду, два-три яєчних жовтки і ложку коньяку.
Все ретельно перемішайте і нанесіть на всю довжину волосся і шкіру голови. Ця тонізуюча і поживна маска через вміст липкого меду більше підходить для короткого волосся. Коньяк і морська сіль у складі стимулюють коріння волосся, посилюючи кровообіг, жовток і мед живлять структуру волосся. Маску тримайте на голові близько півгодини, потім добре змийте, можна обполоснути водою з морською сіллю.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 6 продуктів-ворогів красивої шкіри