Після будь-якого методу видалення волосся, будь то епіляція, воскові процедури або гоління, воно продовжує рости, але тільки стає менше і тонше. Пробитися крізь шкіру такі слабкі волоски не можуть. Тому загинаються і продовжують свій розвиток, але під шкірою.
Подібні волоски називаються вросшими. Вони можуть викликати свербіж, в місці їхнього зростання утворюється почервоніння. Іноді таке волосся призводять до утворення запалення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жіноча інтимна пластика: що потрібно про це знатиПісля того, як перші ознаки врослого волосся виявлені на шкірі, слід негайно змінити тип епіляції. Якщо це зробити неможливо (інші методи викликають алергію або шкіра надто чутлива до них), то необхідно дотримуватися наступних рекомендацій.
Перед епіляцією слід прийняти душ, тоді шкіра розпариться. Скрабом необхідно очистити ділянку шкіри, яка буде піддаватися епіляції.
Замість піни для гоління можна використовувати кондиціонер для волосся. Він зніме почервоніння і позбавить шкіру від роздратування, тоді волоски піднімуться, що поліпшить ефект епіляції. Після гоління обов'язково варто нанести на шкіру засіб, що уповільнює їх зростання чи будь-який інший косметичний засіб з ефектом зволоження.
Після того, як звичайні волоски видалені з шкіри, слід приступити до видалення врослого. Для цього пінцет і голку необхідно обробити дезінфікуючими засобами. Акуратно захопити пінцетом волосся і з силою вирвати його.
Потрібно стежити при цьому, щоб всі інструменти були бездоганно чистими. Інакше в фолікул волоса потрапить інфекція, що призведе до появи пігментної плями або гнійничка. Після того, як волосся вирваний, необхідно обробити це місце антисептиком або прикласти лід.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 7 правил інтимної гігієни жінки