Одним з найпростіших є застосування
омолоджуючих масок. Активні речовини маски при контакті зі шкірою зволожують і живлять її. Маски можуть містити як натуральні, так і штучно створені продукти. Такі засоби покращують колір обличчя, розгладжують зморшки, підтягують шкіру. Головне, не придбати підробку. Якщо ви не довіряєте промисловим маскам, готуйте їх самостійно - в народній медицині багато перевірених століттями рецептів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вугровий висип: як його вилікуватиДругий спосіб омолодження шкіри -
хімічний пілінг. Він являє собою видалення верхніх шарів шкіри за допомогою різних кислот, частіше фруктових. Хімічний пілінг дозволяє позбутися вугрів і зморшок. Видалення верхнього шару шкіри стимулює роботу клітин, вони оновлюються набагато швидше. Недолік даного методу в тому, що шкіра після процедури може деякий час лущитися і червоніти.
Медикаментозне омолодження - ще один спосіб впоратися зі старінням шкіри. Воно передбачає прийом різних гормональних і лікарських засобів. Вибір їх досить широкий, але краще за всіх зарекомендували себе антиоксиданти. Ці речовини перешкоджають процесам старіння, тому омолоджуючий ефект поширюється не тільки на шкіру, але і на весь організм в цілому.
Широке поширення в даний час отримала
пластична хірургія. Вона являє собою операцію з підтяжки шкіри і видаленню її надлишків. Дана операція проводиться під загальним знеболенням. Її безсумнівний плюс в тому, що омолоджуючий ефект видно відразу і зберігається 5-7 років.
Сучасний спосіб омолодження особи -
фотоомоложення. Завдяки дії світлового потоку через кілька сеансів поліпшується колір обличчя, зникають вугри, дрібні зморшки, пігментні плями. Даний спосіб досить безпечний, але, знову ж таки, омолодження шкіри ніяк не пов'язане зі станом організму в цілому. Тому його часто застосовують у поєднанні з іншими способами омолодження.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Який макіяж здатен додати вам кілька років