Бажано щодня робити
самомасаж в проблемних зонах. Для нього використовуйте мигдальне, бергамотове, апельсинове, розмаринове, мандаринове масла або масло шипшини. Можна приготувати з них коктейль і застосовувати як важку артилерію в битві з розтяжками.
Для масажу також можете приготувати дуже ефективну
суміш. Подейкують, що саме цей рецепт використовують практично всі знаменитості, щоб відновитися після пологів. 1 ст. л. масла зародків пшениці (можна замінити маслом жожоба або мигдальним маслом) змішати з 6-8 краплями ефірної олії розмарину або лаванди. Нанесіть на проблемні місця, а потім, не шкодуючи себе і забувши про легкими масажними рухами, починайте пощипувати шкіру до повного всмоктування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 способів відновити шкіру рук до весниВибираючи косметику по догляду за тілом, віддавайте перевагу тій, яка містить
вітаміни А, С і Е. Вони запускають захисні функції шкіри, зміцнюють її та беруть участь у синтезі колагену і еластину в клітинах шкіри.
Добре в боротьбі з розтяжками виручають
скраби. Якщо не довіряєте магазинам, приготуйте самі з використанням солі, цукру, кави та оливкової олії. Бажано робити скраби 3, а то і 4 рази на тиждень. Так ви зробите шкіру більш гладкою і ніжною. При цьому не забувайте після скрабу наносити зволожуючі і відновлюють продукти по догляду за шкірою.
Приймайте
контрастний душ. Направляючи струмені води на проблемні ділянки, робіть кругові рухи за годинниковою стрілкою. Процедура повинна тривати від 5 до 10 хвилин в кожній проблемній області, інакше ви не досягнете бажаного ефекту.
Великою ефективністю володіють глиняні та масляні
обгортання. Вони підвищують пружність шкіри, роблять її більш еластичною, а відповідно готують до можливих натяг і розтягувань. До глиняних обгортань можна додавати апельсинове, розмаринове, мандаринове масла.