Для такого макіяжу потрібна бездоганна шкіра, інакше нічого у вас не вийде. Тому перш ніж робити природний макіяж потрібно привести свою шкіру в стан, хоча б близький до ідеального.
Щовечора, як би не втомилися, потрібно обов’язково очищати шкіру від залишків косметики, бруду і жиру, що накопичилися за день. Раз в 1-3 тижні робіть пілінг (частота залежить від того, які засоби для пілінгу ви використовуєте – «сильний» або більш щадний). Крім очищення, не забувайте і про зволоження і тонізацію. Постарайтеся пару днів в тиждень дати своїй шкірі можливість відпочити від декоративної косметики.
Ще для природного макіяжу дуже важливі брови. Надайте їм форму, найбільш підходящу для вашого типу обличчя. Це можна зробити самостійно або, якщо ви не впевнені в результаті, в салоні. Підтримуйте форму брів, регулярно їх вищипуючи. Якщо ви фарбуєте волосся, потрібно по можливості фарбувати брови в той самий колір (якщо, звичайно, він занадто екстремальний). Макіяж буде виглядати не дуже натурально, якщо колір брів значно відрізняється від кольору волосся.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 порад для прекрасної шкіриОтже, тепер перейдемо власне до нанесення макіяжу. Природний макіяж вимагає гарної основи. В принципі, якщо ваша шкіра бездоганна, можна обійтися без тонального засобу, використавши в якості основи під макіяж зволожуючий крем.
Потім приділіть увагу очам. Спочатку потрібно розчесати і рівномірно пофарбувати брови. Вони повинні виглядати природно, а не як намальовані. Потім «розгорніть» очі, провівши олівцем тонку лінію на верхньому або нижньому столітті вздовж росту вій. Краще використовувати коричневий або світло-коричневий олівець.
Нарешті, фінальний штрих – губи. Для макіяжу губ краще використовувати помаду або блиск природних пастельних відтінків, максимально близьких до натурального кольору губ – рожевий, персиковий. А можна просто зупинитися на зволожуючому бальзамі.