"Нічого зайвого!" - Говоримо ми, коли приміряємо нову спідницю або відкритий топ. Причому, якщо з обсягами ще готові змиритися, то від небажаного волосся на тілі хочеться позбутися: як мінімум надовго, як максимум - назавжди. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Щовечора протирайте ноги олійкою
1. Який би спосіб епіляції ви не вибрали, перед видаленням волосся очистіть шкіру спеціальними серветками, які зазвичай йдуть в комплекті з кремом для депіляції, або скористайтеся очищуючим засобом.
2. Щоб уникнути опіків і шкірних реакцій, не нагрівайте занадто сильно віск і не перетримуйте час, вказаний в інструкції крему депілятора.
3. Залишки воску можна видалити за допомогою будь-якої олії. Потім промийте шкіру прохолодною водою, щоб заспокоїти її.
4. Вибирайте правильний час для епіляції. Найкраще її проводити з 17 до 21 години - в цей час шкіра менш чутлива. Важливо пам'ятати, що перед і під час менструації вона стає чутливішою, тому потрібно робити епіляцію в середині циклу.
5. Щоб уникнути такої неприємності, як врослі волоски, регулярно відлущуйте шкіру (не рідше ніж 1 раз на тиждень). Це допомагає позбутися від ороговілих клітин і дозволяє волоскам рости в потрібному напрямку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою