Яблучний оцет і вода розводяться 1:1. Можна додати масло лимона, м'яти або розмарину. На місця, уражені целюлітом, наноситься суміш, далі вони обертаються поліетиленовою плівкою. Бажано надіти якийсь теплий одяг і полежати під ковдрою протягом 0,5-1 години. Далі суміш змити і використовувати зволожуючий крем.
Натуральні обгортування для тіла позбавляють від целюліту і корисні для пружності шкіри: взяти глину (блакитну, білу), 3-4 краплі апельсинового ефірного масла, 3 ст. ложки кориці, поліетиленову плівку в рулоні. Всі інгредієнти добре перемішати, глину змішати з невеликою кількістю теплої води. Нанести на проблемні зони і обернути плівкою. Можна зверху плівки одягнути щільні шорти, потім накритися теплою ковдрою і сидіти або лежати протягом 1 години. Спочатку шкіру трохи щипає, але потім все проходить, оскільки олія апельсина вже увібралася в шкіру. Після змити під душем і нанести крем для тіла. Ефект приголомшливий. Шкіра підтягнута, гладка і рівна. Поробіть таке обгортання через день протягом 10 днів. Протипоказання: варикоз і хронічні хвороби.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шість порад для ідеального декольте Вакуумний масаж з медом від целюліту: взяти мед натуральний і піалу (чашку, банку) для масажу. У ванні (у лазні) добре розпаритися, потім взяти в долоні мед і круговими рухами втирати на проблемні ділянки тіла. Взяти піалу і круговими рухами притискаючи до тіла края робити вакуумний масаж. При натисканні, повітря з піали виштовхується, а тіло туди злегка засмоктується. Періодично "відривати" піалу від тіла, і знову робити кругові рухи. Процедуру робити мінімум 2 рази в тиждень. Регулювати тривалість масажу у відповідності з індивідуальними особливостями. Тому дуже старанний масаж може мати наслідки у вигляді синців. Якщо шкіра сама не засмоктується, потрібно, притиснувши щільно пиалку, пропхати пальцем трохи більше шкіри всередину. І тоді вона з легкістю присмокчеться.
Стрибки від целюліту: стрибати кожен день по 100 разів. Стрибати треба не високо, обов'язково розслабивши м'язи ніг і живота.