Новий тренд в макіяжі під назвою стробінг дійсно творить чудеса - він надає обличчю більше сяйва, виразності і сексуального блиску. І найголовніше - стробінг всього за пару хвилин зможе зробити навіть аматор в макіяжі. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Стробінг робить гарне обличчя
Стробінг - це не контурний макіяж. Хоч і багато хто помилково вважає саме так. На відміну від скульптування - стробінг ретельно промальовує всі риси обличчя.
Як це робиться? За допомогою хайлайтера розставляються необхідні акценти в макіяжі і на певних зонах розтушовують.
На обличчя наноситься тональний крем і відразу після його розтушовування приступайте до нанесення стробінга. Для цього вам знадобиться хайлайтер і пальці і навіть ніяких кистей не потрібно. Трохи хайлайтера слід розпреділити на наступні зони: середина чола, під бровами, вилиці, перенісся, верхня губа, підборіддя - як це показано на схемі.
Строббінг прийшов до нас з модних показів. Він виник завдяки модним показам Bottega Veneta, Versace, Stella McCartney, Isabel Marant, Prada. Їхні моделі виходили на подіуми саме в такому макіяжі. Хайлайтер творить чудеса: за допомогою спеціальних технік можна досягти чистої шкіри, глянцю і сяйва.
Кілька правил справжнього стробінга 1. Стробінг не терпить чітких ліній - хайлайтер необхідно розтушувати, щоб виглядати максимально натурально;
2. Необхідно замаскувати всі недоліки. Стробінг вийде без максимально рівної шкіри. І якщо на обличчі є різні почервоніння і недоліки - спробуйте замаскувати їх за допомогою коректора;
3. Якщо у тебе суха шкіра, використовуй кремовий хайлайтер, якщо ж схильна до жирності або комбінована - краще підійде розсипчастий. Втім, ти можеш поєднувати текстури - наприклад, на лоб наносити розсипчастий засіб, а на вилиці, де шкіра зазвичай більш суха, - кремовий;
4. У стробінгу працює правило «краще менше, та краще» - хайлайтера не повинно бути багато, інакше обличчя стане схожим на масного млинця. Потренуйся спочатку на зап'ясті - сяйво повинне бути ледь помітним.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу