Особливо ефективні маски, як і пілінги, після парової ванни або гарячого компресу. Наносити маску необхідно по масажних лініях.
Маску можна наносити пензликом, губкою, щіткою, ватяним тампоном або подушечками пальців. Все це повинно бути бездоганно чистим.
Після цього для досягнення більшого ефекту особа бажано накрити теплою марлевою серветкою або алюмінієвою фольгою.
Очищаючі, протизапальні, в'яжучі та глиняні маски для обличчя, а також маски, містять свіжі фрукти, овочі і пластівці, змивають з жирної шкіри теплою кип'яченою водою (за допомогою ватного тампона). Для закріплення ефекту в воду можна додати сік лимона або яблучний оцет (чайна ложка на склянку води). Жінкам з нормальною і сухою шкірою краще скористатися в цьому випадку настоєм трав, неміцним чаєм, молоком, відваром шипшини, підсоленій холодною кип'яченою водою. Дуже густі маски (сирні тощо) можна знімати шпателем або ребром чайної ложечки, акуратно і без натисків.
Зволожуючі і масляні живильні маски знімають сухим або трохи вологим тампоном, косметичної серветкою. Робити це треба легко, уникаючи зусиль і рухів, які можуть розтягнути шкіру. Після видалення маски обов'язково протирають обличчя лосьйоном або настоєм чаю або трав і змащують живильним кремом, відповідним типом шкіри.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -Лляна олія корисна для сердечників