Звичайний лак такими властивостями похвалитися не може - такого покриття вистачить в кращому разі на тиждень.
Вибір стійкого покриття зараз досить широкий, зупинимося на найпопулярнішому: гель-лаку. Варто відзначити, що він дійсно може мати в складі шкідливі речовини, але в звичайному "класичному" лаці їх не менше. Тому це не повинно бути приводом для занепокоєння. Уточніть у майстра, з якими матеріалами він працює. Як правило, всі намагаються вибирати для своїх клієнтів найкраще, але бувають і неприємні винятки. Якщо у вас буває алергія, то обов'язково обговоріть це з майстром перед процедурою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП 3 рецепти для відновлення нігтів після гель-лакуПри видаленні і нанесенні гель-лаку дійсно можна пошкодити нігтьову пластину. Але це відбувається виключно через недосвідченість або неакуратність майстра. Якщо ви довірите свої нігті професіоналу з великим досвідом, пошкодження виключено. Майстер акуратно сточує частину верхнього шару нігтя, щоб покриття добре трималося. А ще є бонус - якщо ваші нігті не відрізняються ідеально рівною пластиною, то гель-лак допоможе ефективно приховати цей недолік.
Переживаєте, що гель-лак можна часто міняти і постійно носити? Це не так, але багато що все ж залежить від майстра. Досвідчений майстер не допустить пересушування нігтьової пластини, а якщо це вже сталося, підкаже вам, як виправити ситуацію. Крім того, є спеціальні лікувальні покриття і різні зміцнюють склади, які наносять під кольорове покриття. До речі, гель-лак сам по собі добре захищає нігті від зовнішнього впливу.