Про нову технологію боротьби з облисінням - читайте у матеріалі.
Боротьба з облисінням
Технологія полягає в пересадці клітин власного волосся в шкіру голови. Завдяки трансплантації клітин волосяних фолікул безпосередньо в голову шкіру, стимулюється зростання шевелюри. Ця методика була перевірена на 65 добровольцях: 50 чоловіках та 15 жінках. Вік учасників варіювався від 33 до 64 років.
Експеримент продовжувався протягом одного року. Спочатку у кожного учасника бралися зразки здорових клітин волосяних фолікул. Після цього клітини оброблялися та розмножувалися в лабораторії, а потім їх вколювали назад у шкіру голови. У випробуваннях також брали участь і представники контрольної групи, яким працювали плацебо.
Кожні кілька місяців учасники проходили обстеження щодо зростання волосяного покриву. Найбільше зростання зафіксовано на 6-9 місяць після ін’єкцій. Після цього зростання сповільнювалося. Найбільше ефективно відреагували на лікування люди старшого віку.
При ін’єкціях зі збільшеною кількістю клітин більшого росту волосся не спостерігалося, тому лікування має обмежений ефект.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою