Попередньо шкіру змащують масажним кремом або гелем, до якого можна додати кілька крапель ароматичного масла. За допомогою палаючого тампона з вати, просоченого спиртом, у банку створюється вакуум. Тампон вводять в банку і швидко прибирають. Потім банку прикладають на змащену шкіру, вона повинна добре присмоктатися до шкіри. Далі потрібно приступати безпосередньо до масажу, пересуваючи банки по поверхні шкіри в певному напрямку. Такий вакуумний масаж триває в середньому 15-20 хвилин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вправи для схудення рукВакуумний масаж успішно застосовують для лікування локального целюліту, впливаючи на область сідниць, на задню поверхню стегон і на так зване «галіфе». Вакуумний масаж не тільки руйнує жирові відкладення, але і тонізує м’язи, робить шкіру більш пружною і допомагає боротися з ефектом апельсинової кірки.
Помічено, що такий вид масажу сприяє розсмоктуванню рубцевих тканин і робить менш помітними розтяжки. Можна застосовувати вакуумний масаж не тільки для проблемних зон, але і для всього тіла — для моделювання фігури.
Поява на шкірі невеликих синців після процедури вважається нормальною реакцією на вакуумний масаж, синці проходять самостійно за кілька днів.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
як скоро позбутись целюліту.