Слідкуйте за собою.Наша гормональна система дуже чутлива та реагує на найменші зміни. За нормальних обставин за ріст волосся відповідає жіночий статевий гормон естроген (багатьом жінкам знайомий сенсаційний ефект об’єму під час вагітності). Чоловічі статеві гормони – андрогени, які у незначній кількості також містяться в організмі жінки, – ростові волосся не сприяють. Стрес стимулює вироблення андрогену як у чоловіків, так і жінок. Це може призвести до гормонального дисбалансу та втрати волосся.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 3 способи захисту волосся від холодуНеналежний догляд як причина.Хоча волосся дуже стійке, занадто частий вплив на нього, такий, наприклад, як висвітлення, фарбування, хімічна завивка або використання праски для випрямлення, позбавляє волосся гладкості та робить його крихким. Це не може призвести безпосередньо до втрати волосся, але сприяє його ламкості. Воно почне ламатись біля коренів, залишаючи після себе ледь помітну щетину.
Втрата волосся, спричинена нестачею вітамінів.Ріст волосся вимагає збалансованої, багатої на вітаміни дієти. Незбалансоване харчування і нестача вітамінів можуть призвести до тимчасової втрати волосся. Але воно виглядатиме чудово, якщо до вашого раціону входитимуть фрукти, овочі, білок (молоко, йогурт, сир, нежирне м'ясо та морська риба), цільні злаки, горіхи та високоякісні олії.
Втрата волосся, спричинена послабленим імунітетом.Втрата волосся також може стати пізнім наслідком інфекції. Навесні ви несподівано помічаєте, що почали втрачати волосся. Причина цього – грип, яким ви перехворіли взимку. Зазвичай цей процес припиняється приблизно через три місяці, впродовж яких відновлюються пошкоджені корені волосся.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
чим врятувати пошкоджене волосся.