Манікюр з гель-лаком, який сьогодні є дуже популярною і регулярною процедурою для багатьох жінок, може мати приховану загрозу. І вся справа в лампах, якій просушують покриття. Якщо вже виникла проблема, то
лазерне лікування грибка нігтів відбувається методом стерилізації грибкових спор променем неодимового лазеру. Цей метод є лідируючим в косметології, абсолютно безпечним для організму і не має побічних ефектів. Лазерний промінь проникає глибоко вбиваючи мікроорганізми і бактерії.
Ця процедура для сучасної жінки стала звичною, адже нігтики потрібно оновлювати кожні 2-4 тижні. Нігтьову пластину покривають спеціальним лаком і швидко просушують в лампі з ультрафіолетовим світлом. Але, як пояснила українська лікар-дерматолог Вікторія Миронюк , це може нести загрозу, про яку чомусь всі мовчать.
Вся справа в ультрафіолеті, який є фактором ризику раку шкіри. Крім того, частий манікюр може призвести до прискорення старіння шкіри на руках і ногах.
"Жінки, які часто роблять манікюр з гель-лаком, повинні враховувати ризик раку шкіри, тому що ультрафіолетове світло, необхідне для полімеризації покриття, є фактором ризику раку шкіри. Крім того, фотопошкодження від ультрафіолетових і ламп може призвести до косметичних змін шкіри кистей і стоп (фотостаріння)", - розповіла Вікторія.
Дерматолог радить перед манікюром (педикюром) наносити сонцезахисний крем з широким спектром на руки або стопи. Зробити це краще за 30-40 хвилин до процедури, щоб мінімізувати негативний вплив ультрафіолетового опромінення.