Багато людей звертаються до лікарів з алергічними реакціями на гель-лак.
Шкода гель-лаку
Медики розповіли, як визначити небезпечне захворювання за першими симптомами та зробити безпечний сучасний манікюр.
Дерматологи б’ють на сполох, адже нові пацієнти з серйозними алергічними реакціями на гелеві та акрилові продукти для нігтів приходять до них практично щотижня. Серед симптомів — розхитування і навіть випадання нігтів, лущення шкіри на пальцях рук, шкірний висип, а в найсерйозніших випадках — утруднення дихання.
Недбале використання гелю для нігтів може призвести до проблем зі здоров’ям, які не мають з нігтями нічого спільного. Медики розповіли, що алергічні реакції на гель-лак викликають стійку непереносимість до будь-яких продуктів, що містять акрилати: зубні пломби, штучні суглоби і деякі ліки від діабету.
Останніми роками популярність гель-лаків різко зросла, тому що вони тримаються набагато довше за звичайні лаки. Проблема полягає в тому, що вони тверднуть виключно під ультрафіолетовим світлом. І ось тут виникають складнощі, тому що УФ-лампи відрізняються одна від одної і підходять далеко не для всіх гелів.
В ідеалі потужність лампи має становити 42 Вт (або хоча б не менше 36 Вт) з довжиною хвилі в 350 нанометрів. В іншому разі акрилати, які використовуються для затвердіння гелю, не висихають належним чином, проникають у нігтьове ложе і навколишню шкіру, спричиняючи подразнення й алергії.
Доктор Дейдра Баклі з Британської асоціації дерматологів закликала взагалі відмовитися від гелю і повернутися до «старомодних» лаків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Комплекси, які вирощують батьки в дітях
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки