Вчені зробили прогноз, що до 2050 року 2,5 мільярди людей матимуть ті чи інші проблеми зі слухом. Що з цим робити?
проблема зі слухом
Багато причин, які викликають втрату слуху, можна усунути шляхом реалізації стратегій з охорони здоров'я населення та надання медичної допомоги на різних етапах життя.
Профілактика втрати слуху необхідна протягом усього життя – від пренатального та перинатального періодів до похилого віку. У дітей втрата слуху майже у 60% випадків спричинена причинами, яким можна запобігти, вживаючи заходів громадської охорони здоров'я. Аналогічно усуненню піддаються найбільш поширені причини втрати слуху дорослими, такі як вплив гучних звуків та ототоксичних лікарських засобів.
До ефективних заходів, вкладених у скорочення кількості випадків втрати слуху різних стадіях життя, відносяться такі:
- імунізація; - ефективна охорона здоров'я матері та дитини; - генетичне консультування; - виявлення та ведення найбільш поширених хвороб вуха; - програми захисту слуху від впливу шуму та хімічних речовин на виробництві; - стратегії пропаганди безпечного прослуховування для зменшення впливу гучних звуків під час розважальних заходів; - правильне застосування лікарських засобів для запобігання втраті слуху під впливом ототоксичних лікарських засобів.
А батькам слід дуже уважно стежити за рівнем слуху як своїм, так і власних дітей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Як полегшити коліки в новонародженого?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою