Сьогодні фахівці, які займаються чоловічими проблемами користуються терміном еректильна дисфункція. Імпотенція (еректильна дисфункція) - нездатність чоловіка досягати і підтримувати ерекцію.
Імпотенцію викликають не тільки психологічні розлади
Імпотенція зустрічається у 40% чоловіків у віці 35-40 років. Багатьом чоловікам соромно звертатися з цією проблемою до уролога, однак слабка ерекція або втрата ерекції під час статевого акту вже є вагомою причиною для звернення до лікаря. Тобто імпотенція може бути викликана неврологічними, ендокринними, судинними, медикаментозними і місцевими причинами, які є органічною формою еректильної дисфункції.
Найчастіше зустрічається психологічна форма, при якій проблеми з ерекцією виникають через психоневрологічні особливості чоловіка. Особливе місце серед причин статевого безсилля займають психогенні чинники. Стрес і депресія ведуть до психогенної імпотенції. Пацієнти, що впали в депресію, втрачають здатність радіти життю, втрачають самоповагу і віру в майбутнє. Причому, з часом хвороба прогресує і хворий впевнений, що гідний тільки найгіршого. Від подібних психічних розладів страждає головний мозок. В даному випадку психотерапія безсила, необхідно медикаментозне лікування. Люди, які ставляться до сексу, як до чергового обов'язку, так само схильні до ризику.
Ще недавно вважалося, що в основі більшості еректильних порушень лежать психогенні розлади, які або погано лікуються чи лікуються все життя. Насправді таких хворих тільки 10%. І їх можна вилікувати досить швидко і якісно. 90% допомагають фармацевтичними або хірургічними методами. Психотерапія застосовується тільки як підтримуюча методика.
Радикальне рішення
Хірургічних способів всього два. Це протезування статевого члена і перев'язка вени при венозній витоку крові.
Фаллопротезування (якісним і досконалим протезом), гарантує бойову готовність завжди, коли в тому виникне потреба.
З операцією на венах сьогодні все теж йде благополучно: технологія відпрацьована, показання жорсткі, діагностика не викликає сумнівів. Досить знайти хорошу клініку. Перебування в стаціонарі - 1 доба.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому лікарі закликають батьків зберігати молочні зуби дітей?