1. Змащування невеликих ушкоджень шкірного покриву: антисептик застосовують на рани, подряпини та садна. До нього чутливі всі інфекційні мікроби: віруси, бактерії, грибки та найпростіші.
2. Обробка операційного поля перед введенням основного антисептика: використовують на глибокій гнійній рані, флегмоні. Під час контакту з пероксидазою виникає піна у великій кількості, що розм'якшує патологічні утворення. Після цього вводять лікувальний антисептичний препарат, з яким легко вимиваються некротизовані тканини, гній та кров'яні згустки.
3. Очищення слухового проходу від сірки: закапують кілька крапель ліків і чекають близько 3 хвилин. Потім вводять масло обліпихи і засікають 1 хвилину. Сірка розм'якшується, і її неважко видалити ватяними паличками.
4. Полоскання порожнини рота та горла: при різних запаленнях фахівці рекомендують готувати розчин із 100 мл дистильованої води та 15 мл 3% перекису водню. Він усуває неприємний запах, розчиняє харчові залишки та попереджає утворення нальоту на зубах та язику.
5. Використання при шкірних хворобах: як комплексну терапію лікар може призначити ліки для лікування псоріазу, екземи, грибка нігтів і бородавок.
А ви користуєтесь перекисом водню?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою