Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Лімфаденіт

Категорія: 

Лімфаденіт - запалення лімфатичних вузлів.Частіше спостерігається як ускладнення гострих, підгострих і хронічних запальних процесів (фурункул, флегмона, виразки, нориці). Його слід розглядати як прояв бар'єрної функції лімфатичної системи, обмеження поширення інфекції.

Клініка лімфаденіту


Лімфаденіт проявляється болем у ділянці запаленого лімфатичного вузла, припухлістю, почервонінням шкіри. При обмацуванні лімфатичних вузлів визначають їх збільшення й болючість. За умови своєчасно розпочатого лікування та ліквідації основного запального вогнища процес зазнає зворотного розвитку і настає видужання. В тяжких випадках процес прогресує з утворенням абсцесу чи флегмони, з'являються симптоми інтоксикації організму.
Лікування проводять у хірургічному стаціонарі. Забезпечують спокій хворій ділянці тіла. Призначають антибіотики та сульфаніламідні препарати; місцево - УВЧ, солюкс, мазеві компреси. У випадках абсцедування чи утворення флегмони показане оперативне втручання.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus