Майже всім відомо це жахливе відчуття мозолів на ногах. Іноді мозолі бувають настільки болючими, що нестерпною стає одна думка про взування. Однак з будь-якими, навіть самими складними мозолями, можна впоратися за правильного підходу. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Робіть ванночки
Мильно-содові ванночки Такі ванночки пом'якшать ороговілу шкіру і полегшать видалення ороговілої мозолі. Для приготування ванночки візьміть 2-3 ч.л. питної соди і столову ложку стружки господарського мила, все розчиніть в літрі гарячої води. Потримайте ноги в ванночці близько півгодини, а потім видаліть розм'якшену мозоль пемзою. На завершення змастіть оброблену ділянку жирним кремом.
Ванночка із марганцівки Ця ванночка ефективна при хворобливих мозолях. У приготовлений розчин рожевого кольору додайте трохи солі і потримайте ноги 15-20 хвилин. Ванночка розм'якшить мозоль і позбавить від болю.
Сольові ванночки Холодні сольові ванночки при регулярному застосуванні розсмоктують мозолі. Візьміть столову ложку солі на літр холодної води і тримайте ноги близько 30 хвилин.
Примочки з чорносливу Зваріть в молоці чорнослив, вийміть з нього кісточку і прикладіть гарячим до мозолі на 20-30 хвилин. Чорнослив періодично міняйте, щоб він весь час був гарячим. Потім видаліть мозоль пемзою або акуратно зріжте манікюрними ножицями.
Лимон Візьміть шкурку лимона з залишками м'якоті і на ніч прикладіть до мозолі, зафіксувавши пов'язкою. Попередньо розпарте ноги. Повторіть процедуру 3-4 рази. Потім видаліть мозоль і змастіть шкіру жирним кремом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою