Основне при цьому не забувати про певні правила, яких потрібно дотримуватись щоб не заподіяти собі шкоди. Ось, що потрібно пам’ятати при відвідування лазні:
1. Краще перед тим як заходити в парню зробити невеличку зарядку чи поплавати в басейні 10 хвилин. Це суттєво збільшить ефект від лазні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лазня і сауна: оздоровчий ефект 2. Якщо ви не ворог своєму здоров’ю, краще перенести відвідини лазні якщо ви знаходитесь під впливом алкоголю, тютюну чи інших наркотичних речовин.
3. Не рекомендується їсти перед відвідування лазні проте й з голодним шлунком теж не варто, це може стати причиною запаморочення.
4. Якщо ви новачок у цій справі, не варто відразу після парної пірнати в крижаний басейн. Для початку корисніше буде обмежитись лише прохолодним душем.
Які асоціації у нас виникають в першу чергу при згадці про лазню? Вірно, одразу згадуємо про віник і рукавиці. Вибір віника потрібно робити посилаючись на те, чого ви очікуєте від походу до лазні.
Переважна більшість свій вибір зупиняють на березовому вінику. Він слугує своєрідним протизапальним та заспокійливим засобом, полегшує болі в суглобах. Листя берези насичені корисними речовинами.
Віник з липи обирають як один із методів лікування застуди. Він допомагає при головних болях, має проти набрякову та легку сечогінну дії.
Хвойні – найбільш корисні. Вони є чудовою профілактикою від ГРЗ адже вбиває більшість шкідливих мікроорганізмів у повітрі. Також, хвойний віник допомагає при радикуліті, лікує бронхи.
Похід у лазню - це не завжди корисно. Потрібно пам’ятати, що декому такий відпочинок протипоказаний просто за станом здоров’я. До такої групи людей можна віднести
- вагітних;
- онкохворих (незалежно від стадії);
- людей із при загостреннями будь яких хронічних захворювань;
- з підвищеною температурою;
- хворих на активну форму туберкульозу;
- зі схильністю до кровотеч і тромбозів.
Нагадаємо, раніше ми писали
чим лазня корисна для схуднення?