Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби








Плечолопатковий периартроз

Категорія: 

Плечолопатковим периартрозом називають стан хворобливої скутості м'язів плечового пояса.

Синдром плечелопаточного периартроза досить часто виникає у людей, які відчувають страждання від остеохондрозу шийного відділу. Виникає хвороба через дистрофічних змін, які відбуваються в м'яких тканинах, розташованих навколо плечового суглоба на фоні тривалого прояви симптомів шийного остеохондрозу з дефектом нервових корінців. Сильний біль у суглобі з передачею її в руку і шию, яка посилюється при переміщенні, змушує хворого ігнорувати руху, а це ще більше обтяжує процес. Набагато рідше даному захворюванню може передувати переохолодження, перенапруження, травми суглоба.

Первинними ознаками хвороби є незначні болі в плечовому суглобі, які посилюються при повороті плеча або підніманні руки вище горизонтального рівня. Надалі больові відчуття значно посилюються і проявляються аналогічно в період активної роботи.

Основні симптоми захворювання


Початковим симптомом плечолопатткового периартроза є болісні відчуття, місцем локалізації яких є плечовий суглоб. Дані болі можуть посилюватися при русі плеча або підніманні руки вище горизонтального рівня. В подальшому болі можуть посилюватися і давати про себе знати періоди роботи. Больові відчуття можуть носити наступний характер: ниючі, свердлувальні.

Болі можуть віддавати в шию або лопатку. При огляді хворого фахівець може виявити невелику припухлість, яка болюча при пальпації. Підсумком даного захворювання в більшості випадків є виникнення важкої рухливості суглоба. Тривале недотримання функції плечового суглоба може призвести до атрофії і гіпотрофії дельтоподібного м'язи і остеопорозу головки плечової кістки.

Зазначимо, що плечолопатковий периартроз найбільш часто зустрічається у жінок, ніж у чоловіків. Звертає на себе особливу увагу: переважання ураження правої верхньої кінцівки, однобічність прояву, неможливість бічних відділень кінцівки, біль при ротації плеча, зрушення лейкоцитарної формули, ознака закладання рук за спину.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus