Здавалося б, який між ними зв'язок? Але варто нагадати, що статевий орган чоловіка наповнюється під час збудження саме кров'ю.
імпотенція
У чоловіків з високим артеріальним тиском, які не отримують лікування, суттєво погіршується кровотік у статевому члені. У разі посилення гіпертонії ризик імпотенції підвищується. Відомо, що при гіпертонії кровотік у статевому члені може знижуватися вдвічі порівняно з показниками здорових людей. Це відбувається через те, що хвороба робить жорсткішими стінки судин.
Парадоксально, але сексуальна дисфункція є однією з можливих причин, через які чоловіки можуть кидати лікування гіпертонії. Справа в тому, що певні ліки – сечогінні та бета-блокатори – здатні знижувати потенцію.
Вчені вирішили перевірити, чи справді лікування гіпертонії діє на потенцію гірше, ніж його відсутність. У новому дослідженні взяли участь 356 чоловіків, які страждали на порушення потенції. Їх розділили на три групи: з нормальним артеріальним тиском, з трохи підвищеним та з високим. Майже половина їх отримувала лікування ліками проти підвищеного артеріального тиску. Всім учасникам дослідження було проведено допплерівське дослідження кровотоку у статевому члені.
Виявилося, що у чоловіків, які не лікують гіпертонію, сила кровотоку в пенісі прогресивно погіршується зі збільшенням артеріального тиску. У тих, хто проходив лікування гіпертонії, кровообіг у статевому члені не залежав від стадії гіпертонії Вчені вважають, що лікування гіпертонії зупиняє розвиток структурних змін у статевому члені та попереджає швидкий наступ імпотенції.
Тому уважно стежте за своїм тиском, якщо хочете бути гігантом у ліжку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою