Звісно, видів мила є дуже багато. Але загалом, їх можна поділити на три категорії.
натуральне мило
1. Натуральне мило. Вариться за рецептами, в яких активний хімічний луг замінений тваринами або рослинними компонентами, що омиляють, тому називати такий продукт милом буде не зовсім правильно, і виробники чесно пишуть на упаковці: «мило без мила». Миє воно не дуже добре, все-таки саме лужні компоненти розчиняють шкірний жир, на який налипають бруд і пил, успішно бореться з целюлітом, володіє м'якою властивістю, що відлущує, і, нарешті, просто приносить задоволення своїм запахом. Воно не сушить шкіру, користуватися ним дуже приємно.
2. Дитяче мило підійде людям із надчутливою шкірою та малюкам, у ньому найменший вміст активної парфумерії та барвників, що гарантує алергенну безпеку. До його складу входять легкі природні антисептичні речовини: екстракти ромашки, календули, шавлії, кори дуба, чебрецю. Таке мило очистить і не зашкодить.
3. Антибактеріальне мило – певний антибіотик. Мінус – знищуються не лише патогенні, а й «дружні» види бактерій, таке мило сильно старить шкіру. Більш того, найбільш агресивні бактерії залишаються неушкодженими. Застосування антибактеріального мила виправдане лише зрідка, припустимо, у заміській поїздці. Митися їм щодня шкідливо.
А яке мило обираєте ви?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Комплекси, які вирощують батьки в дітях
Якщо дитина падає в істерику і не хоче йти додому з прогулянки
Закуска з плавлених сирків на святковий стіл за 5 хвилин