Можна спробувати народну медицину, щоб позбутися болю в горлі та кашлю.
малиновий чай
1. Імбирний чай. Корінь імбиру має противірусну, протимікробну активність. Є помічником для лікування горла. Він підвищує імунітет, покращує обмін речовин. Імбирний напій зручніше заварювати в термосі або закип'ятити на вогні. Імбир ріжеться дрібними шматочками або натирається на тертці. Слід врахувати, що корінь має гострий смак, тому його береться невелика кількість. Імбир заливається окропом і настоюється у термосі. Для поліпшення смаку та дії додають лимон, лайм та інші цитрусові. Також добре вживати разом із медом.
2. Чай з куркумою. Куркума – жовтий порошок, який часто застосовується як приправа до їжі. Але він також має протимікробні властивості. Порошок куркуми додається безпосередньо до чаю. Однак він погано розчинний у воді, тому краще використовувати корінь. За своєю дією продукт не поступається багатьом синтетичним препаратам.
3. Чай з медом. Класичний варіант при застуді. Мед додають в чорний, зелений трав'яний чай. Продукт пом'якшує горло і бореться із шкідливими бактеріями. Пити його потрібно на ніч, оскільки мед посилює потовиділення. На чашку досить чайної ложки.
4. Чай з ромашкою. Ромашка широко застосовується при ангіні та інших захворюваннях. Заварюється окропом. Має заспокійливі властивості, бореться з мікробами, бактеріями. Поєднується з іншими травами, але застосовується також окремо.
5. Малиновий чай. Малина містить вітаміни, основний із них - С. Вважається, що він підвищує імунітет і бореться з простудними захворюваннями. Викликає підвищене потовиділення, що за високої температури допомагає виводити з організму токсини. Пити його краще ввечері і одразу лягати в ліжко. Малину застосовують зниження температури тіла.
А ви куштували якийсь із цих чаїв?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 геніальних цитат про здоров'я і виховання дітей