Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Ліки та препаратиХлосоль

Закрите акціонерне товариство Інфузія, Україна


Хлосоль

Код: B05BB01

Онкологічні


Інструкція


Склад:

Діючі речовини: натрію ацетат, натрію хлорид, калію хлорид.

1 мл розчину містить: натрію ацетату – 3,6 мг, натрію хлориду – 4,75 мг, калію хлориду – 1,5 мг;

іонний склад на 1 л препарату: Na+ – 125 ммоль, K+ – 20 ммоль, Cl↓ – 101 ммоль, Ацетат – 44 ммоль;

допоміжні речовини: вода для ін’єкцій.

Лікарська форма. Розчин для інфузій.

Фармакотерапевтична група. Розчини для корекції порушень електролітного балансу. Електроліти. Код АТС В 05В В 01.

Клінічні характеристики.

Показання. Холера Ель-Тор (Інаба); гостра дизентерія, харчові токсикоінфекції (для усунення або зменшення проявів дегідратації та інтоксикації).

Протипоказання. Гіперкаліємія.

Спосіб застосування та дози. Застосовують внутрішньо венно струминно або краплинно. При тяжких формах захворювання (гіповолемічний, інфекційно-токсичний шок, неадекватна капілярна перфузія, некомпенсований метаболічний ацидоз, анурія) лікування розпочинають із струминного введення з наступним переходом на краплинне.

При більш легших формах захворювань (інтоксикація та дегідратація організму, метаболічний ацидоз`) можна обмежитися внутрішньо венним краплинним введенням препарату.

Невідкладна ре гідратаційна терапія при гіповолемічному шоці полягає в 1–3-годинному струминному введенні препарату, підігрітого до +38–40 оС. Протягом 1-ї години розчин вводять у кількості, яка відповідає 7–10 % маси тіла хворого, потім переходять на краплинне введення зі швидкістю 40–120 крапель на хвилину протягом 24–48 годин. Загальна кількість уведеного розчину повинна відповідати об’єму рідини, втраченої з екскрементами, блювотними масами, сечею та потом. Баланс уведеної та втраченої рідини визначається кожні 6 годин.

Побічні реакції. Можливий розвиток гіперкаліємії.

Передозування. Ранньою ознакою інтоксикації калієм є парестезії. Інколи може спостерігатися парадоксальна реакція – збільшення числа екстрасистол. У цих випадках препарат замінюють препаратом «Дисоль» до нормалізації електролітного балансу.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Досвід застосування препарату в період вагітності та лактації відсутній.

Діти. Досвід застосування препарату у дітей відсутній.

Особливі заходи безпеки. Препарат застосовують під контролем лабораторних досліджень електролітного балансу.

Особливості застосування. Перед введенням розчин підігрівають до +38–40 оС. При розвитку гіперкаліемії препарат «Хлосоль» замінюють препаратом «Дисоль» до нормалізації електролітного балансу.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або іншими механізмами. Дані відсутні через виключне застосування препарату в умовах стаціонару.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не вивчались.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Розчин проявляє дезінтоксикаційну та гемодинамічну дію: зменшує гіповолемію, запобігає сгущенню крові та развитку метаболічного ацидозу, покращує капілярний кровообіг, посилює діурез.

Фармакокінетика. Препарат недовго знаходиться в судинному руслі, швидко переходить в інтерстиціальний простір. Виводиться нирками, посилюючи діурез.

Фармацевтичні характеристики:

основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина, теоретична осмолярність – 290 мОсм/л, рН 6,5 – 7,5;

Несумісність. Не встановлена.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання. Зберігати при температурі від 15 до 25 °С. Заморожування препарату за умови зберігання герметичності пляшки не є протипоказанням до використання. Незмочуваність внутрішньої поверхні пляшки не є протипоказанням до застосування препарату.

Упаковка. Скляні пляшки по 400 мл.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. Закрите акціонерне товариство Інфузія, Україна.

Місцезнаходження. 04073, Київ, Московський проспект, 21-А.

тел.: 490-93-75, 490-93-76.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus