Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Гідраденіт

Категорія: 

Гідраденіт - гнійне запалення потових залоз, що викликається стафілококом. Сприяють захворюванню забруднення шкіри, дрібні тріщини та травми, пітливість.

Клініка гідраденіту


В глибині шкіри з'являються невеликі ущільнення, які поступово збільшуються і перетворюються на дуже великий вузол, що підвищується над рівнем здорової шкіри. Шкіра набуває багряного кольору, стоншується. В центрі інфільтрату виявляють флюктуацію. При розтині абсцесу виділяється гній консистенції вершків. Часто спостерігається поява нових запальних вузлів. Зливаючись, вони утворюють надзвичайно болючий інфільтрат, який інколи поширюється на всю пахвову ділянку. Цикл розвитку одного вузла триває 10-15 днів. При множинних вогнищах і рецидивах хвороба може затягуватися на тижні й місяці. Частіше хворіють жінки. У дітей і людей похилого віку це захворювання не спостерігається.

Лікування гідраденіту


В стадії інфільтрату призначають антибактеріальні препарати (напівсинтетичні пеніциліни - до 4 000 000 ОД на добу, сульфаніламідні засоби за схемою); місцево - сухе тепло. При нагноєнні показане оперативне втручання.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus