Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Інсулінома

Категорія: 

Інсуліномой називають инсулинпродуцирующую пухлина, яка відбувається з бета - клітин острівців Лангерганса і зумовлює розвиток тощакового гіпоглікемічного синдрому.

Гіпоглікемічний синдром називають симптокомплекс, який розвивається в результаті дисбалансу в системі, яка підтримує рівень глюкози в крові з виникненням гіпоглікемії.

Гіпоглікемією вважають значне зниження концентрації глюкози в крові, при цьому рівень глікемії не завжди супроводжується вираженою клінічною симптоматикою. У більшості випадків гіпоглікемічні розлади можуть розвиватися у процесі лікування цукрового діабету, при цьому такі стани до даного синдрому не відносять і розглядають окремо.

Етіологія захворювання


Практично в 80-90% випадків хвороби виникає солітарна доброякісна пухлина, у 10-15% виникають множинні пухлини, і досить таки рідко місцем розташування є печінка, ворота селезінки, стінки дванадцятипалої кишки.

Якщо людина впродовж тривалого часу голодує, у нього знижується рівень глюкози в крові нижче норми. При цьому спостерігається значне зниження рівня інсуліну в крові аж до слідових концентрацій. У хворих з инсулиномами значно пригнічений глікогеноліз пухлинним інсуліном, а при припиненні надходження глюкози в кров'яне русло, створюються сприятливі умови для гіпоглікемічного нападу. Відповідна реакція на гіпоглікемію - це викид гормонів (гормон кортизол, катехоламіни), який викликає адрегенергическую симптоматику.

Основні симптоми: тахікардія, тремтіння, холодний піт, страх, голод, парестезії.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus