Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Метрит

Категорія: 

Метрит або миометритом називають запальний процес, місцем локалізації якого є матка (а точніше її м'язовий шар). Метрит може бути двох видів: інфекційний і асептичний. У більшості випадків метриту може передувати ендометрит. При виявленні симптомів запального процесу в матці, необхідно терміново звернутися до фахівця для того, що б встановити точний діагноз і пройти курс лікування.

Основні причини метриту


Передумовою даного захворювання є бактерії туберкульозу, палички, анаеробні бактерії, стафілокок, протей. Після того, як мікроби проникають в порожнину матки (це може статися при аборті, менструації або патологічних пологах) розвивається метрит. Непрямими причинами хвороби є слабка родова діяльність, застійне повнокров'я, переохолодження. Метрит може виникнути внаслідок застосування внутрішньоматкових контрацептивів. Симптоми метриту дуже рідко виникає після видалення апендициту, якщо під час операції була занесена інфекція. Метрит розвивається після удару матки.

Симптоми метриту поділяють на гострі і хронічні. При гострому метриті спостерігається набряк, розпушення або потовщення міометрію, крім цього виникає наліт на эндометрие з гною. Якщо говорити про метриті після аборту, то він обумовлений тим, що в районі залишків плодового яйця відбувається запальний процес. Метрит, який виникає після аборту, може дати про себе знати на третій чи четвертий день після аборту або пологів. Основними симптомами є неприємне самопочуття, підвищення температури, болі внизу живота. Матка збільшується в розмірі.
Поставити точний діагноз може фахівець на підставі аналізів і досліджень. Зазначимо, що при гострій формі захворювання необхідно вести переважно постільний спосіб життя. На низ живота можна прикладати холод. За допомогою грамотної діагностики можливо дізнатися не тільки симптоми, але й причини.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus