Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби








Уретрит

Категорія: 

Уретритом називають запалення уретри (сечовипускального каналу), яке виникає внаслідок попадання вірусів та бактерій.

Симптоми цього захворювання різноманітні: виділення з уретри, болісне сечовипускання, злипання і почервоніння країв зовнішнього отвору уретри.

Даними захворювання хворіють як чоловіки, так і жінки. У чоловіків ж захворювання протікає більш відчутно.
Якщо вчасно не лікуватися, то інфекція поширюється з сечовипускального каналу на інші органи (яєчка, насінні бульбашки, простату у чоловіків, сечовий міхур у жінок). Також можливе значне звуження сечовипускального каналу.
Зазначимо, що гострий уретрит поступово перетікає в хронічну форму.
Хронічний уретрит вилікувати набагато складніше. При цьому лікування буде тривалим.

Причиною уретриту можуть бути і статеві інфекції: герпес, гонорея, уреаплпзмоз, хламідіоз, трихомоніаз. При такому розкладі, можна заразитися при незахищеному статевому акті, з людиною, який хворий. Неспецифічні уретрити можуть з'явитися з-за умовно - патогенної мікрофлори, а саме стафілококів, стрептококів, кишкових паличок, а також різних грибків.

Активному розвитку цього захворювання є знижений імунітет стінки сечовипускального каналу. Бактерії потрапляють в сечовипускальний канал з кишечнику або шкіри. Велика кількість інфекції проникає в організм при статевому акті. У більшості випадків імунітет людини відмінно справляється з бактеріями.
Запальні процеси виникають при зниженні захисних властивостей уретри. Цьому може сприяти важкі фізичні навантаження, переохолодження, вживання в їжу солоної і гострої їжі і алкоголю.
Іноді зустрічаються уретрити, причиною якого є не інфекція. Вони виникають через пошкодження змінами обміну речовин, алергічними реакціями сечовипускального каналу.
Уретрит може з'явитися при сечокам'яній хворобі (пісок або камені можуть поранити стінки сечовипускального каналу).
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus