Це може привести до того, що людина буде такою засмученою, що захоче все частіше і частіше бути наодинці, перестати прагнути заводити друзів. Ці емоції можуть спонукати уникати занять спортом, брати участь в різних заходах.
З огляду на, що прищі можуть привести до подібних переживань, не дивно, що дослідники виявили, що у людей з прищами часто розвивається депресія або тривожні розлади.
Отже, підсумувавши результати дослідження самооцінки, можна сказати, що прищі викликають:
- депресію - тривожність - низьку самооцінку - зниження якості життя - почуття самотності
Раннє лікування може запобігти емоційнийним стресам. Дані показують, що чим довше тривають вугрі, тим більша ймовірність, що вони вплинуть на емоції. Без лікування прищі також можуть посилитися, ще сильніше впливаючи на емоційний стан. Шрами можуть з'явитися, коли вугрі зникають, що також накладе свій негативний відбиток на самооцінку.
"Раннє лікування може запобігти цим проблеми. Це може очистити шкіру і запобігти погіршенню захворювання. Деяким людям необхідно продовжувати лікувати свою шкіру постійно, щоб запобігти рецидивам. Але для більшості людей це набагато простіше, ніж справлятися з емоційним стресом і шрамами від прищів", - розповідає дерматолог Джон Хендон.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою