1. Гормональні контрацептиви. Вони "обманюють" організм, і той думає, що вже настала вагітність, а значить - необхідність в "розмноженні" відпадає сама собою. Паралельно з цим падає і рівень тестостерону, який відповідає за статевий потяг.
2. Антидепресанти стрімко підвищують рівень серотоніну, що поліпшує настрій. У свою чергу його надлишок - "гальмує" сексуальну збудливість і активність.
3. Годування груддю. Під час вагітності та після пологів, а особливо - під час лактації, посилюється вироблення "гормону материнства" - пролактину. І чим вищий рівень цього гормону, тим нижчий сексуальний потяг.
4. Недосипання. Хронічний брак сну - одна з головних перепон на шляху до досягнення оргазмів, як у жінок, так і у чоловіків. Хочеш бути сексуально активною? Тоді спи не менше восьми годин на добу.
5. Стреси. Взаємозв'язок з відсутністю сексуального бажання очевидний. Про який секс може йти мова, якщо на роботі дедлайн, в університеті сесія, а з хлопцем - холодна війна?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП 5 чоловіків з якими краще не розпочинати стосунки6. Рафіновані вуглеводи. Продукти, що містять "порожні" вуглеводи (білий хліб, солодощі, випічка) вивільняють цукор занадто швидко і в дуже великих кількостях, викликаючи тим самим енергетичний спад. В результаті, на секс просто не залишається сил.
7. Дефіцит заліза. На тлі браку заліза і зниженого гемоглобіну погіршується кровообіг, постачання організму киснем. А це, в свою чергу, позбавляє організм життєвої енергії, сексуальної в тому числі.