Жіноча сексуальність - штука делікатна. Бажання займатися сексом може пропасти через причин, як би не пов'язаних з фізіологією. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Стрес
Спокій, тільки спокій. Велика кількість стресових ситуацій (від автомобільних пробок і наради у начальника до страхів, родом з дитинства) зменшує виробництво тестостерону - гормону, від якого безпосередньо залежить сексуальним бажання. Крім того, стрес супроводжується викидом адреналіну, який нас вимотує - емоційно і фізично - з'являється відчуття втоми. В результаті, в ліжку ми хочемо одного - спати. Просто спати. Як то кажуть, клин клином вибивають. Краща протиотрута від стресу - секс.
Низька самооцінка
За словами доктора Рут K. Вестхеймер з Колумбійського університету: «Низька самооцінка і негативне сприйняття власної зовнішності згубно впливає на любовні апетити: вам здається, що ви не зможете залучити партнера сексуально, на рівні підсвідомості це зменшує ваш інтерес до самого процесу. Чоловіки це відчувають і, дійсно, віддаляються ». Порочне коло замкнулося. Будучи сконцентрованою на дефектах тіла (від целюліту до горбинки на переніссі), ви не можете розслабитися і цілком віддатися бажанням, а лише думаєте про те, чи помітить "огріхи природи" партнер. Стоп! Повірте, сексуальні апетити не мають нічого спільного з досконалим тілом. Полюбіть, нарешті, себе, і в ліжку будь-який чоловік відповість вам взаємністю.
Проблеми у стосунках
Пункт «до ворожки не ходи». Ноулз Деніз, сімейний психолог, говорить: "Скандали і сварки в парі створюють не тільки тимчасову напруженість у відносинах, а й породжують почуття озлобленості, оскільки часто складаються з нескінченних претензій на адресу опонента. А хто захоче займатися сексом з людиною, яка звинувачує його у всіх бідах?" Щоб врятувати не тільки ваш союз, але і лібідо - доведеться поговорити по душам, з'ясувати, що заважає гармонійним відносинам, знайти компроміс і, можливо, звернутися за консультацією до сімейного фахівцеві. Будьте в цьому розмові чесні і об'єктивні.